Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Zaradnik - czyli jak zaradzić dziedziczeniu błędów

Projekt ilustracji do książki Wandy Chotomskiej "Abecadło krakowskie" - fragment, litera K

Zaradnik - czyli jak zaradzić dziedziczeniu błędów

MNK Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
27.07.2017
czwartek
10:30 - 12:00
bilety
Podobno własne i cudze błędy to najlepszy sposób by nauczyć się życia. Niewątpliwie również warto słuchać dorosłych i korzystać z rad, jakie pozostawili nam nasi przodkowie.
Czy nie byłoby jednak lepiej odwrócić nieco kolej rzeczy i już teraz przygotować sobie zestaw porad, które przydadzą nam się w przyszłości? Podczas warsztatów wspólnie przyglądniemy się przedmiotom, które pozostawili po sobie dziadkowie naszych dziadków, przekonamy się skąd czerpali wiedzę i do jakich książek najchętniej zaglądali. Sprawdzimy jakie przepisy zostawili dla nas w bardzo starych poradnikach i spróbujemy sami stworzyć własne zaradniki na przyszłość. Kto wie, może skorzystają z nich nasze dzieci?

Warsztaty dla dzieci 5-9 lat.

Prowadzenie: Jagoda Gumińska-Oleksy – absolwentka Wydziału Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego, na co dzień prowadzi warsztaty dla dzieci i opiekuje się programem edukacyjnym dla dzieci i rodzin w Muzeum Narodowym w Krakowie. Lubi podsłuchiwać, o czym mówią dzieci, kiedy rysują, i wierzy, że kiedyś uda jej się wejść do wnętrz ulubionych obrazów.
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję