Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Kto pojawia się przy okrągłym stoliku?

Kto pojawia się przy okrągłym stoliku?

MNK Mehoffer

ul. Krupnicza 26, 31-123 Kraków
22.01.2020
środa
18:00
Kto pojawia się przy okrągłym stoliku?

Grupa zafascynowanych młodopolską literaturą nastolatków próbuje zorganizować seans z duchami w Domu Józefa Mehoffera. Zaglądając w zakamarki kolejnych pokoi, napotkają kilka ważnych w życiu artysty osób, a może nawet jego samego?... Pomóż rozpoznać wszystkie postaci i poczuj klimat krakowskiego fin-de-siecle’u!
Pięć faktów o grze muzealnej, które przemawiają za tym, by wziąć w niej udział:

1. Przypomina grę miejską, ale toczy się w przestrzeni muzealnej galerii.

2. Ma fabułę, która przenosi Cię w sam środek pewnej historii. W tej opowieści  to Ty jesteś badaczem, tropicielem, odkrywcą!

3. Zapewnia zupełnie niecodzienny sposób zwiedzania - spacerując po galerii, rozwiązujesz zagadki i poszukujesz określonych obiektów.

4. Daje Ci czas na samodzielne obserwacje i indywidualne odkrywanie ekspozycji, ale uwzględnia też oprowadzanie z przewodnikiem, który opowie Ci więcej o tym, co zobaczyłeś.

5. Na wszystkich graczy czekają pamiątkowe dyplomy oraz niezapomniane wrażenia!

Oprowadzanie po grze: Magdalena Schuster

Słowa kluczowe: dom mehoffera, zagraj w muzeum