Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Za fasadą - warsztaty dla dzieci w hotelu Cracovia

Za fasadą - warsztaty dla dzieci w hotelu Cracovia

Budynek dawnego hotelu Cracovia

al. Focha 1
16.12.2017
sobota
12:00
bilety
Każdemu z nas zdarzyło się kędyś marzyć o wejściu do budynku, w którym od lat nikt nie mieszka. Odkrywanie tajemnic opuszczonego budynku zawsze jest ekscytujące, tym bardziej jeśli jest nim słynny hotel.

Podczas warsztatów wspólnie wejdziemy do hotelu Cracovia, poznamy przeszłość budynku, dowiemy się jak to się stało, że dziś może on pełnić funkcję muzeum.

Dzięki zgromadzonym na wystawie przedmiotom spróbujemy przenieść się do czasów gdy hotel Cracovia tętnił życiem i stanowił jeden z ważniejszych punktów naszego miasta. Porozmawiamy sobie o pracy architekta i o tym w jaki sposób architektura wpływa na funkcjonowanie miasta. Wreszcie sami wystąpimy w roli młodych architektów i zaprojektujemy idealne miasto.

Informacje dodatkowe:

  • Warsztaty odbywają się w ramach programu towarzyszącego wystawie "Odwilż 56 - Cracovia 65"
  • Wiek dzieci: 6-10 lat;
  • Wstęp: 2 zł (płacone na miejscu w hotelu Cracovia);
  • Liczba osób ograniczona, mile widziane zapisy. UWAGA: zapisów prosimy dokonywać pod adresem: djedruch@mnk.pl
  • Uwaga, sugerujemy wyposażyć dzieci w ciepłe ubrania - w budynku jest dość chłodno.


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję