Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Warsztaty taneczne na wystawie „Moc natury. Henry Moore w Polsce”

Warsztaty taneczne na wystawie „Moc natury. Henry Moore w Polsce”

MNK Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
26.06.2019
środa
18:00
bilety

Warsztaty taneczne na wystawie „Moc natury. Henry Moore w Polsce”

Czy można zatańczyć rzeźbę? Zapraszamy na zajęcia, podczas których w inny niż zazwyczaj sposób przyjrzymy się rzeźbom prezentowanym na wystawie Moc natury. Henry Moore w Polsce. Dzieła sztuki staną się inspiracją do tanecznych improwizacji. Zapraszamy wszystkich, którzy lubią się ruszać, niezależnie od stopnia zaawansowania.
Prowadzenie: Ewa Kalita

Uwaga: na zajęcia prosimy przychodzić w wygodnym, niekrępującym ruchów stroju.

Zajęcia rozpoczynają się po zamknięciu muzeum, prosimy o wcześniejsze zakupienie biletu przez internet.

Ewa Kalita - edukację rozpoczęła w 2000 roku w Szkole Baletowej Fundacji Edukacji Artystycznej
w Krakowie. Chcąc doskonalić moje umiejętności na rok wyjechała do Bytomia, by tam uczyć się
w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej im. Ludomira Różyckiego (2009/2010). Miała wtedy okazję występować na scenie Opery Śląskiej oraz Teatru Muzycznego w Gliwicach. Edukację taneczną zakończyła w 2013 roku dyplomem zawodowym. Okres przyuczania do zawodu tancerki próbowała przeżyć twórczo uczestnicząc w wielu warsztatach i szkoląc się także w innych stylach tanecznych.
W tym okresie występowała także w Teatrze im. Juliusza Słowackiego podczas gali Ars Veritas Vitae. W 2017r. została zaproszona do współpracy przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Krakowie dla której stworzyła i poprowadziła projekt „Balet w książce”. Od 2015 r. aby pogłębić swoją wiedzę oraz doskonalić swoje umiejętności uczestniczy w szkoleniach i zdobywa certyfikaty z metody Pilates oraz Stretching, dzięki którym oprócz prowadzenia zajęć tanecznych prowadzi także zajęcia z powyższych technik.

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję