Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Wakacje w MNK - W porywach wiatru

Wakacje w MNK - W porywach wiatru

MNK Sukiennice

Rynek Główny 3, 31-042 Kraków
01.08.2019
czwartek
10:30
bilety

Wakacje w MNK - W porywach wiatru

Gdzie mieszka wiatr? Czy mógł się ukryć w muzealnej galerii? Podczas warsztatów spróbujemy go poszukać. Pomoże nam w tym prawdziwy znawca tematu – wiatrak. Sprawdzimy, w jaki sposób wiatr porusza kawałkiem jedwabiu, marszczy taflę wody, utrzymuje w locie ptaka lub mierzwi fryzurę… natki pietruszki. Wakacyjne eksperymenty, nie tylko z muzealnym wiatrem, pomogą nam stworzyć dzieła równie wspaniałe jak te, które wiszą na ścianach Sukiennic. Choć wcale nie na papierze i niekoniecznie pędzlem…
Prowadzenie: Iwona Klepacz - absolwentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Akademii Pedagogicznej w Krakowie oraz studiów podyplomowych na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie w zakresie edukacji plastycznej. Na co dzień pracuje z dziećmi, wprowadza je w świat sztuki. W wolnych chwilach fotografuje, maluje, słucha muzyki wszelakiej. Fascynuje się rękodziełem artystycznym.

Informacje dodatkowe:

- Preferowany wiek dzieci: 5–10 lat
- Cena 5 zł od dziecka
- Liczba uczestników ograniczona, konieczna rezerwacja

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Bilety

Informacja: Centrum Informacji i Rezerwacji MNK: rezerwacja@mnk.pl lub tel. 12 433 57 44 (czynne w godz. 9.00–16.00 w dni powszednie).

Informujemy, że w razie rezygnacji z udziału w działaniu edukacyjnym koszty biletów zakupionych przez Internet nie podlegają zwrotowi.

Osoby, którym przysługują ulgi z tytułu „Krakowskiej Karty Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem”, mogą dokonać zakupu biletu w kasie Muzeum po okazaniu stosownego dokumentu.

Słowa kluczowe: Wakacje w MNK