Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Wakacje w MNK - Lato z widokiem na... sukces

Wakacje w MNK - Lato z widokiem na... sukces

Muzeum  im. Emeryka Hutten-Czapskiego

ul. Piłsudskiego 12, 31-109 Kraków
06.08.2019
wtorek
10:30
bilety

Wakacje w MNK - Lato z widokiem na... sukces

Grecja, Egipt, a może Rosja? Latem chętnie odwiedzamy dalekie kraje, kupujemy drobne pamiątki, wysyłamy pocztówki i robimy mnóstwo zdjęć. Niektórzy dawni podróżnicy swoje wyprawy uwieczniali na medalach i monetach. Zdobycie miasta, udana wymiana handlowa czy odzyskanie zdrowia także bywało tematem godnym upamiętnienia. Niejeden sukces dzięki temu przeszedł do historii.Podczas warsztatów udamy się w podróż i sprawdzimy, do czego służyły złoto, srebro, a nawet porcelana.
Prowadzenie: Tomasz Kida - absolwent historii na Uniwersytecie Jagiellońskim. W Muzeum Narodowym prowadzi zajęcia dla młodszych i tych nieco starszych. Fan gier wszelakich, od szachów i gier komputerowych przez planszówki, na papierowych „erpegach” kończąc.

Informacje dodatkowe:

- Preferowany wiek dzieci: 5–10 lat
- Cena 5 zł od dziecka
- Liczba uczestników ograniczona, konieczna rezerwacja

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Bilety

Informacja: Centrum Informacji i Rezerwacji MNK: rezerwacja@mnk.pl lub tel. 12 433 57 44 (czynne w godz. 9.00–16.00 w dni powszednie).

Informujemy, że w razie rezygnacji z udziału w działaniu edukacyjnym koszty biletów zakupionych przez Internet nie podlegają zwrotowi.

Osoby, którym przysługują ulgi z tytułu „Krakowskiej Karty Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem”, mogą dokonać zakupu biletu w kasie Muzeum po okazaniu stosownego dokumentu.

Słowa kluczowe: Wakacje w MNK
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję