Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Wakacje w MNK - Wędrująca kreska

Wakacje w MNK - Wędrująca kreska

MNK Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
25.07.2019
czwartek
10:30
bilety

Wakacje w MNK - Wędrująca kreska

Wakacyjne szkicowanie – rozczochrana wiatrem trawa, puszyste futerko ulubionego zwierzaka, sylwetka mijającego nas przechodnia… Od wystudiowanego rysunku po zestaw szybkich szkiców. Czym? Ołówkiem, węglem, sangwiną… Zapraszamy na warsztaty, podczas których dowiemy się, czy kreska może mieć charakter i czy gumka służy tylko do mazania. Odkryjemy kilka tajemnic rysownika i… narysujemy światło!
Prowadzenie: Anna Pomykalska-Marczuk - absolwentka wychowania plastycznego w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Krakowie. Od 2001 roku jest członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków. Prowadzi zajęcia zarówno dla dzieci, jak i dla osób niewidomych czy niepełnosprawnych intelektualnie. Zajmuje się także malarstwem, fotografią, a jej prace biorą udział w wystawach krajowych i zagranicznych.


Miejce - przestrzeń wystawy "Czarno na białym"

Informacje dodatkowe:

- Preferowany wiek dzieci: 5–10 lat
- Cena 5 zł od dziecka
- Liczba uczestników ograniczona, konieczna rezerwacja

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Bilety

Informacja: Centrum Informacji i Rezerwacji MNK: rezerwacja@mnk.pl lub tel. 12 433 57 44 (czynne w godz. 9.00–16.00 w dni powszednie).

Informujemy, że w razie rezygnacji z udziału w działaniu edukacyjnym koszty biletów zakupionych przez Internet nie podlegają zwrotowi.

Osoby, którym przysługują ulgi z tytułu „Krakowskiej Karty Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem”, mogą dokonać zakupu biletu w kasie Muzeum po okazaniu stosownego dokumentu.

Słowa kluczowe: Wakacje w MNK
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję