Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Wakacje w MNK - Pocztówka z miejskich wakacji

Wakacje w MNK - Pocztówka z miejskich wakacji

MNK Szołayscy

pl. Szczepański 9, 31-011 Kraków
22.08.2019
czwartek
10:30
bilety

Wakacje w MNK - Pocztówka z miejskich wakacji

Pocztówka?! A co to takiego? Czy dziś wysyłamy pocztówki, czy często je dostajemy? Podczas warsztatów zdmuchniemy kurz z tego zapominanego już trochę zwyczaju i kto wie, może poczujemy jak bardzo jest on sympatyczny. Inspiracji poszukamy w szufladach Pani Szymborskiej. Pod wesołym okiem sławnej poetki stworzymy własne wakacyjne pocztówkowe kolaże. Wakacje w środku miasta mogą okazać się doskonałym powodem, by zrobić sobie lub komuś bliskiemu pocztówkowy prezent.
Prowadzenie: Magda Schuster - absolwentka UJ i łódzkiej ASP. W Muzeum prowadzi zajęcia i warsztaty dla młodszych i starszych, poza Muzeum zajmuje się ceramiką, rękodziełem artystycznym i ilustracją. Współpracuje ze szkołami i domami kultury. W wolnym czasie reanimuje peerelowskie meble.

Miejce - przestrzeń wystawy "Szuflada Szymborskiej"

Informacje dodatkowe:

- Preferowany wiek dzieci: 5–10 lat
- Cena 5 zł od dziecka
- Liczba uczestników ograniczona, konieczna rezerwacja

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Bilety

Informacja: Centrum Informacji i Rezerwacji MNK: rezerwacja@mnk.pl lub tel. 12 433 57 44 (czynne w godz. 9.00–16.00 w dni powszednie).

Informujemy, że w razie rezygnacji z udziału w działaniu edukacyjnym koszty biletów zakupionych przez Internet nie podlegają zwrotowi.

Osoby, którym przysługują ulgi z tytułu „Krakowskiej Karty Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem”, mogą dokonać zakupu biletu w kasie Muzeum po okazaniu stosownego dokumentu.

Słowa kluczowe: Wakacje w MNK