Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Wakacje w MNK - Motylem jestem

Wakacje w MNK - Motylem jestem

MNK Mehoffer

ul. Krupnicza 26, 31-123 Kraków
08.08.2019
czwartek
10:30
bilety

Wakacje w MNK - Motylem jestem

Na łące, w lesie, w ogrodzie, nad rzeką, w górach... O tej porze roku motyle można spotkać wszędzie. Także w pewnym ogrodzie ukrytym w samym sercu miasta. No i oczywiście w domu jego właściciela – malarza, który wyjątkowo kochał przyrodę i potrafił ją namówić, by zamieszkała w jego domu. Jakże jednak odmieniona! Podczas warsztatów spróbujemy jej poszukać, podążymy tropem różnych skrzydlatych stworzeń, które ukryły się w muzeum i ogrodzie. Kto wie, może i nam wyrosną skrzydła?
Prowadzenie: Joanna Kołek - absolwentka filozofii, ukrainoznawstwa i rosjoznawstwa. Edukatorka muzealna i pracowniczka organizacji pozarządowej. Ma słabość do secesji, Wyspiańskiego i sztuki użytkowej. Pasjonatka dwóch kółek i kultur krajów Europy Wschodniej, Kaukazu oraz Azji Centralnej.

Informacje dodatkowe:

- Preferowany wiek dzieci: 5–10 lat
- Cena 5 zł od dziecka
- Liczba uczestników ograniczona, konieczna rezerwacja

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Bilety

Informacja: Centrum Informacji i Rezerwacji MNK: rezerwacja@mnk.pl lub tel. 12 433 57 44 (czynne w godz. 9.00–16.00 w dni powszednie).

Informujemy, że w razie rezygnacji z udziału w działaniu edukacyjnym koszty biletów zakupionych przez Internet nie podlegają zwrotowi.

Osoby, którym przysługują ulgi z tytułu „Krakowskiej Karty Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem”, mogą dokonać zakupu biletu w kasie Muzeum po okazaniu stosownego dokumentu.

Słowa kluczowe: Wakacje w MNK
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję