Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo

W ruchu. Interpretacje taneczne - warsztaty

W ruchu. Interpretacje taneczne - warsztaty

Galeria Sztuki Polskiej XIX w. w Sukiennicach

Rynek Główny 3, 31-042 Kraków
28.02.2019
czwartek
18:00
bilety

W ruchu. Interpretacje taneczne - warsztaty

Dla tych, dla których nazywanie w odbiorze sztuki nie wystarcza, dla których dzieła sztuki poruszają nie tylko umysł, ale również ciało, proponujemy nowy cykl zajęć, podczas których będziemy interpretować dzieła sztuki poprzez ruch i taniec.
W nadchodzący czwartek 28 lutego spotkamy się w ramach cyklu „W ruchu. Interpretacje taneczne” w Sukiennicach przy pełnym blasku obrazie Leona Wyczółkowskiego „Kopanie buraków”. Sprawdzimy w jakie kanały zmysłowe kieruje on naszą uwagę i jak wrażenia z odbioru rezonują z pamięcią ciała. Przyjrzymy się też innym przedstawieniom wsi z sali Chełmońskiego. Wreszcie poszukamy ruchów powtarzalnych i razem skomponujemy ruchową opowieść o różnych codziennościach. Zapraszam serdecznie.

Miejsce: Galeria Sztuki Polskiej XIX wieku w Sukiennicach
Dzieło: "Kopanie buraków, Leon Wyczółkowski

Prowadzenie: Zofia Noworól

Zapraszamy też osoby, które lubią się ruszać, a do tej pory nie znajdowały radości w nieruchomym przyglądaniu się obrazom i rzeźbom.

Uwaga: na zajęcia prosimy przychodzić w wygodnym, niekrępującym ruchów stroju.

Uwaga: zajęcia rozpoczynają się po zamknięciu muzeum, prosimy o wcześniejsze zakupienie biletu przez internet.

Udział: 20 zł

Słowa kluczowe: Taniec, W ruchu
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję