Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

W poszukiwaniu malarskich skarbów

Pracownia fotograficzna MNK

W poszukiwaniu malarskich skarbów

MNK Sukiennice

Rynek Główny 3, 31-042 Kraków
11.10.2015
niedziela
11:00 - 14:00
bilety
Zapraszamy dzieci w wieku 4-7 lat, wraz z rodzicami, do wspólnego rozwiązywania muzealnych zagadek.  

Weź ze sobą brata, dziadka,
Mamę lub sąsiadkę.
Niech pomogą małej głowie
Rozwiązać zagadkę.

Co jest skarbem dla malarza
Sprawdzimy dokładnie.
Pan artysta się obraża?
Ejże, to nieładnie!

Choć, zajrzymy za obrazy,
Do walizki i pod ramę.
Co tam trzyma, co ukrywa?
Wielkie nieba! Skarby same!

Weź ze sobą szczyptę sprytu i dwie garści chęci,
Może jeszcze pół kieszeni praktycznej pamięci.
Jak Indiana Jones – odkrywca – baw się rebusami
Aż się dowiesz o czym skrzypią muzealne bramy.

Wstęp: 15 zł od dziecka (dla opiekuna wstęp bezpłatny).
Bilet rodzinny: 30 zł (maks. 3 dzieci, dla opiekuna wstęp bezpłatny). Honorujemy zniżki wynikające z Karty Dużej Rodziny.

Prowadzenie:  Katarzyna Maziarz, Ewelina Krawczyk

Katarzyna Maziarz – absolwentka Filologii Polskiej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, oligofrenopedagog, animator, edukator muzealny. Miłośniczka Młodej Polski, twórczości Stanisława Wyspiańskiego, postaci i kolekcji Feliksa "Mangghi" Jasieńskiego oraz brudzących się w muzeum dzieci.
Ewelina Krawczyk – absolwentka edukacji artystycznej AJD w Częstochowie. Ukończyła studia podyplomowe z Arteterapii oraz Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Animator działań artystyczno-pedagogicznych, edukator sztuki, nauczyciel. Na co dzień pracuje w jednym z krakowskich przedszkoli oraz prowadzi warsztaty plastyczne i twórcze dla dzieci w Szkole Rysunku i Malarstwa Onamato. Jej pasją jest ruch i wspinaczka skałkowa.

Konik Muzealny to warsztaty odbywające się w niedziele w kilku oddziałach Muzeum Narodowego w Krakowie. Uczestnicy mają okazję odkrywać tajemnice muzealnych galerii, ucząc się i bawiąc równocześnie, gdyż formuła zajęć przypomina nieco grę terenową. 

ZOBACZ POZOSTAŁE WARSZTATY Z CYKLU
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję