Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Wakacje w MNK - W lustrze wody

Wakacje w MNK - W lustrze wody

MNK Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
23.07.2019
wtorek
10:30
bilety

Wakacje w MNK - W lustrze wody

W jakich lustrach przeglądają się drzewa? Czy chmury mogą pływać w jeziorze? Kto porusza lustrem wody? Podczas warsztatów poeksperymentujemy z lustrzanymi odbiciami i efektami, które w tym samym celu wykorzystują artyści. Skorzystamy z właściwości akwareli i sprawdzimy, jakie możliwości kryją się w połączeniu koloru z wodą. Wspólnie odkryjemy moc kropli tuszu.
Prowadzenie: Iwona Klepacz - absolwentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Akademii Pedagogicznej w Krakowie oraz studiów podyplomowych na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie w zakresie edukacji plastycznej. Na co dzień pracuje z dziećmi, wprowadza je w świat sztuki. W wolnych chwilach fotografuje, maluje, słucha muzyki wszelakiej. Fascynuje się rękodziełem artystycznym.


Miejce - przestrzeń wystawy "Sytuacja się zmieniła"

Informacje dodatkowe:

- Preferowany wiek dzieci: 5–10 lat
- Cena 5 zł od dziecka
- Liczba uczestników ograniczona, konieczna rezerwacja

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Bilety

Informacja: Centrum Informacji i Rezerwacji MNK: rezerwacja@mnk.pl lub tel. 12 433 57 44 (czynne w godz. 9.00–16.00 w dni powszednie).

Informujemy, że w razie rezygnacji z udziału w działaniu edukacyjnym koszty biletów zakupionych przez Internet nie podlegają zwrotowi.

Osoby, którym przysługują ulgi z tytułu „Krakowskiej Karty Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem”, mogą dokonać zakupu biletu w kasie Muzeum po okazaniu stosownego dokumentu.

Słowa kluczowe: Wakacje w MNK
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję