Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo
Torby pełne pomysłów

Torby pełne pomysłów

fot. Mateusz Szczypiński - Pracownia Fotograficzna MNK

Torby pełne pomysłów

Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
07.04.2018
sobota
10:30
bilety
Spotkanie będzie okazją do przyjrzenia się projektom, pomysłom i realizacjom z zakresu polskiego dizajnu po 1989 roku. Zwrócimy uwagę szczególnie na obiekty tworzone zgodnie z naturą i w duchu ekologii.

Każdy duet stworzy torbę, która zastąpi plastikowe reklamówki podczas zakupów, ale przede wszystkim przyda się na wiosenne pikniki na łonie natury. Jeśli bliskie są Wam motywy ziół, roślin i kwiatów, to coś dla Was! Udekorujemy torby za pomocą szablonów, stempli i własnoręcznie malując wybrane motywy.

Prowadzenie: Agnieszka Fluder - absolwentka Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Malarstwa w Pracowni Interdyscyplinarnej. Zajmuje się wideo, multimediami i działaniami w przestrzeni, eksperymentuje z ruchem oraz dźwiękiem. Prowadzi zajęcia edukacyjne, tworzy, projektuje. Współpracuje z Muzeum Narodowym w Krakowie. 

Współprowadząca: Natalia Wyzina - filolog angielski, redaktor, wielbicielka książek, zdrowej kuchni, kultury i sztuki w każdym wydaniu, spełniona mama dwóch wspaniałych córek, niespełniona pani przedszkolanka. Namiętnie uprawia sport i storczyki.

Ważne informacje:

  • Czas trwania: ok. 2 godz.
  • Warsztaty mają charakter rodzinny i przewidują pełną współpracę dziecka i opiekuna.
  • Cena: 10 zł od dziecka (dla opiekuna wstęp bezpłatny).
  • Opłaty dokonuje się w kasie Muzeum bezpośrednio przed zajęciami.
  • Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Rezerwacja: 12 43 35 744, rezerwacja@mnk.pl (czynne w dni powszednie w godz. 9.00–16.00).
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję