Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Szukanie nowego

Katarzyna Kobro, Akt kobiecy, 1948 rok

Szukanie nowego

MNK Szołayscy

pl. Szczepański 9, 31-011 Kraków
06.05.2017
sobota
10:30 - 12:15
bilety
Żeby zrozumieć sztukę współczesną, musimy zrobić krok wstecz i przyjrzeć się zjawisku awangardy. W jaki sposób artyści z kręgu awangardy zmienili sztukę europejską? Na rzecz czego odrzucili zasadę mimesis?
Co się stało z formą i kolorem? I dlaczego podczas tego warsztatu szczególnie przyda nam się wyobraźnia? Zaciekawionych zapraszamy!

Miejsce: Kamienica Szołayskich

Prowadzenie: Izabela Lechowicz

O Pięknie - to cykl warsztatów, podczas których motywem przewodnim będzie Piękno. Piękno nas zmienia, jest nam niezbędne, a jednak mówienie o nim stało się niemodne i trochę wstydliwe. W czasie naszych warsztatów będziemy rozmawiać o Pięknie, spojrzymy na nie z różnych perspektyw, kultury Zachodu i Wschodu, młodopolskich malarzy i współczesnych artystek.

Izabela Lechowicz – absolwentka Wydziału Malarstwa ASP we Wrocławiu. Zajmuje się fotografią, prowadzi zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Założyła Światłoczułą – autorską pracownię plastyczno-fotograficzną. Lubi Beskid Niski.


ZOBACZ POZOSTAŁE SPOTKANIA Z CYKLU 10+ SZTUKA

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję