Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Studenckie notatniki na wystawie w Pawilonie Józefa Czapskiego

Studenckie notatniki na wystawie w Pawilonie Józefa Czapskiego

MNK Czapscy

ul. Piłsudskiego 12, 31-109 Kraków
17-29.04.2018
wtorek-niedziela
wstęp wolny
Na wystawie pokonkursowej NOTO 2018 w Pawilonie Józefa Czapskiego w Muzeum Narodowym w Krakowie od 17 do 29 kwietnia można będzie oglądać 80 notatników młodych artystów nie tylko z Polski, nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie NOTO organizowanym przez Wydział Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.
Ideą konkursu jest upowszechnianie tradycji ręcznych notacji, szkiców i koncepcji twórczych w dobie powszechnego stosowania mediów cyfrowych jako narzędzia natychmiastowego zapisu. Intymność współczesnego, ręcznego notowania na papierze współgra ze spuścizną Józefa Czapskiego, szczególnie z jego dziennikami, przechowywanymi przez Muzeum Narodowe w Krakowie.

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy połączony z wręczeniem nagród Międzynarodowego Studenckiego Konkursu NOTO we wtorek 17 kwietnia o godz. 18.00. Wstęp wolny!

Więcej o NOTO - Międzynarodowym Konkursie Studenckim im. Józefa Czapskiego >>
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję