Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Spotkanie z wnuczką i prawnuczką Tamary Łempickiej

Spotkanie z wnuczką i prawnuczką Tamary Łempickiej

MNK Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
09.09.2022
piątek
17:30
bilety
Wszystkie miejsca zostały zarezerwowane.

miejsce spotkania: Sala Samurajów

Proponujemy Państwu wyjątkowe spotkanie z wnuczką oraz prawnuczką Tamary Łempickiej –  jednej z najbardziej niezwykłych artystek dwudziestego wieku.

 

Victoria de Lempicka (Prezes Tamara Art Heritage) oraz Marisa de Lempicka (Prezes Tamara de Lempicka Estate, LLC) opowiedzą o życiu i twórczości malarki, podzielą się wspomnieniami o kobiecie pięknej, zdolnej i intrygującej.

 

Spotkanie będzie doskonałą okazją do rozmowy i zadania pytań, na które odpowiedzi znają tylko najbliżsi artystki.

 

Prowadzenie: Justyna Nowicka
Tłumaczenie: Karolina Jarmołowska

 

Spotkanie odbędzie się w Sali Samurajów w Gmachu Głównym Muzeum Narodowego w Krakowie, o godz. 17.30.

Zapraszamy!

Aby wziąć udział w spotkaniu prosimy o rezerwację biletów mailowo: rezerwacja@mnk.pl  lub telefonicznie: +48 12 433 57 44  do 9 września, do godziny 15.00.

Dostępnych jest 100 darmowych biletów.
Ilość miejsc ograniczona.

 

W dniu spotkania prosimy o odbiór biletów w kasach Muzeum i okazanie ich przed wejściem do Sali Samurajów w Gmachu Głównym.

Słowa kluczowe: Łempicka
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję