Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Spotkanie z projektantem: Andrzej Śmiałek

Aroma Master, 1996 (Ergo Design, projekt Andrzejem Śmiałkiem, współpraca Paweł Pochopień, produkcja Zelmer, od 1997 do 2001). Fot. Bartosz Cygan, Pracownia Fotograficzna MNK.

Spotkanie z projektantem: Andrzej Śmiałek

MNK Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
08.05.2018
wtorek
17:00
bilety
Spotkanie z projektantem dr. hab. Andrzejem Śmiałkiem, autorem projektu ekspresu do kawy Aroma Master, 1996 (Ergo Design, współpraca Paweł Pochopień, produkcja Zelmer, od 1997 do 2001)
Dr hab. Andrzej Śmiałek – absolwent Wydziału Form Przemysłowych ASP w Krakowie. Współzałożyciel i członek zarządu Ergo Design. Jest współautorem większości projektów realizowanych przez Ergo Design, laureatem wielu nagród i wyróżnień, w tym: RedDot, Teraz Polska, Dobry Wzór, TOP DESIGN Award. Jego projekty były prezentowane na licznych wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą. W 2009 roku otrzymał tytuł Designera Roku "za konsekwentne, wieloletnie projektowanie innowacyjnych produktów dopasowanych do potrzeb klientów, profesjonalne zarządzanie procesem rozwoju produktu oraz pasję projektowania". Od 2007 roku prowadzi na macierzystej uczelni Pracownię Projektowania Produktu w Katedrze Projektowania Ergonomicznego. W 2011 wraz żoną założył fundację "Szkoły na Końcu Świata", której celem jest wspieranie edukacji dzieci z zacofanych rejonów świata.

Wstęp: 5 zł
Słowa kluczowe: Dizajn, polski dizajn
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję