Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Spotkanie dla nauczycieli i edukatorów

fot. Mateusz Szczypiński - Pracownia Fotograficzna MNK

Spotkanie dla nauczycieli i edukatorów

MNK Muzeum Czartoryskich

ul. Pijarska 15, 31-015 Kraków
20.06.2017
wtorek
16:00 - 19:00
bilety
Nauczycieli i edukatorów zapraszamy na spotkanie w przestrzeni wystawy "Najcenniejsze. Kolekcja Książąt Czartoryskich”.
W trakcie spotkania opowiemy o historii i planowanej przyszłości zbiorów, zaprezentujemy najciekawsze obiekty oraz zastanowimy się, jak można je wykorzystać w pracy dydaktycznej z dziećmi i młodzieżą. Spotkanie będzie się składało z prezentacji oferty edukacyjnej dla szkół, oprowadzania po wystawie oraz dyskusji.

Prowadzenie:
Paulina Chełmecka – plastyk, historyk sztuki i technik konserwacji drewna. Kilkuletni współpracownik Działu Edukacji MNK i Benedyktyńskiego Instytutu Kultury w Tyńcu. Asystent w dziale zbiorów Muzeum Książąt Czartoryskich.
Edyta Kuś – absolwentka Instytutu Archeologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pracuje w Dziale Edukacji MNK. Prowadzi zajęcia edukacyjne skierowane do różnych grup odbiorców.

Informacje dodatkowe:
  • Liczba miejsc jest ograniczona. Wymagana rezerwacja: rezerwacja@mnk.pl lub tel. 12 433 57 44 (czynna w dni powszednie w godz. 9.00 - 16.00)
  • Czas trwania: 16.00 - 19.00 (3 h)
  • Cena biletu: bezpłatnie
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję