Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Rzeczywistość nierzeczywista

fot. Mirosław Żak, pracownia fotograficzna MNK

Rzeczywistość nierzeczywista

MNK Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
07.05.2016
sobota
10:30
bilety
O autobiografii i fantazji w malarstwie - warsztaty dla dzieci w wieku 10-13 lat na wystawie "Nie śnij o miłości, Kuryluk".

Jak zatrzymać czas? W jakiej formie go zapisać? Artyści często podejmują to wyzwanie sięgając po malarstwo, rysunek, instalacje, wideo... My sięgniemy po książkę-notatnik, gdzie działania plastyczne splotą się ze słowami, fantazja z rzeczywistością. Inspiracją będzie dla nas wystawa Ewy Kuryluk, której twórczość poznamy w trakcie warsztatów.

Prowadzenie: Anna Pichura - malarka, autorka murali, pedagog, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz Otwartej Pracowni Projektowania Mody. Organizatorka wystaw i wydarzeń artystycznych (m.in. współpraca z Galerią Industra w Brnie, organizacja akcji społeczno-artystycznej GAZ na Zabłociu w Krakowie). Interesuje się sztuką współczesną z naciskiem na malarstwo, instalacje i performance.

Wstęp: 20 zł 
Rezerwacja: rezerwacja@mnk.pl  

ZOBACZ INNE WARSZTATY Z CYKLU


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję