Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo
Rzeczywistość nierzeczywista

Rzeczywistość nierzeczywista

fot. Mirosław Żak, pracownia fotograficzna MNK

Rzeczywistość nierzeczywista

Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
07.05.2016
sobota
10:30
bilety
O autobiografii i fantazji w malarstwie - warsztaty dla dzieci w wieku 10-13 lat na wystawie "Nie śnij o miłości, Kuryluk".

Jak zatrzymać czas? W jakiej formie go zapisać? Artyści często podejmują to wyzwanie sięgając po malarstwo, rysunek, instalacje, wideo... My sięgniemy po książkę-notatnik, gdzie działania plastyczne splotą się ze słowami, fantazja z rzeczywistością. Inspiracją będzie dla nas wystawa Ewy Kuryluk, której twórczość poznamy w trakcie warsztatów.

Prowadzenie: Anna Pichura - malarka, autorka murali, pedagog, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz Otwartej Pracowni Projektowania Mody. Organizatorka wystaw i wydarzeń artystycznych (m.in. współpraca z Galerią Industra w Brnie, organizacja akcji społeczno-artystycznej GAZ na Zabłociu w Krakowie). Interesuje się sztuką współczesną z naciskiem na malarstwo, instalacje i performance.

Wstęp: 20 zł 
Rezerwacja: rezerwacja@mnk.pl  

ZOBACZ INNE WARSZTATY Z CYKLU


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję