Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo

Projekt "Cool-turalny Człowiek" w willi "Atma" w Zakopanem

Projekt "Cool-turalny Człowiek" w willi "Atma" w Zakopanem

Muzeum Karola Szymanowskiego w willi Atma w Zakopanem

ul. Kasprusie 19, 34-500 Zakopane
23.08.2013
piątek

Projekt "Cool-turalny Człowiek" w willi "Atma" w Zakopanem

Muzeum Karola Szymanowskiego w willi "Atma" w Zakopanem dołączyło do programu "Cool-turalny Człowiek" organizowanego przez Burmistrza Miasta Zakopane.
Program skierowany jest do dzieci i młodzieży uczęszczających do przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych na terenie miasta Zakopane i ma na celu aktywizację młodego pokolenia podczas wydarzeń kulturalnych w mieście.

Integralna częścią programu jest KARTA COOL-TURALNEGO CZŁOWIEKA, z której korzysta uczestnik wydarzeń kulturalnych, koncertów, wykładów, lekcji muzealnych, wernisaży, seansów filmowych. Uczestnik zarejestrowany w programie otrzymuje elektronicznie co miesiąc kalendarz imprez biorących udział w programie.
W ramach projektu w Muzeum K. Szymanowskiego w willi ""Atma odbywają się wykłady, koncerty oraz lekcje muzealne i warsztaty.

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję