Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo
Pragnienie piękna

Pragnienie piękna

fot. Karol Kowalik, pracownia fotograficzna MNK

Pragnienie piękna

Dom Józefa Mehoffera

ul. Krupnicza 26, 31-123 Kraków
17.06.2017
sobota
10:30 - 12:15
bilety
Dlaczego Józef Mehoffer używał dekoracyjnej linii, a w jego domu, Pałacu pod Szyszkami, znajduje się japoński pokój? Czy afirmacja piękna była charakterystyczna dla młodopolskich twórców? Gdzie szukali inspiracji i co kryje się pod symbolami zawartymi w ich pracach? Zapraszamy na warsztaty przybliżające postać Mehoffera i ducha Młodej Polski.
Miejsce: Dom Józefa Mehoffera

Prowadzenie: Izabela Lechowicz

O Pięknie - to cykl warsztatów, podczas których motywem przewodnim będzie Piękno. Piękno nas zmienia, jest nam niezbędne, a jednak mówienie o nim stało się niemodne i trochę wstydliwe. W czasie naszych warsztatów będziemy rozmawiać o Pięknie, spojrzymy na nie z różnych perspektyw, kultury Zachodu i Wschodu, młodopolskich malarzy i współczesnych artystek.

Izabela Lechowicz – absolwentka Wydziału Malarstwa ASP we Wrocławiu. Zajmuje się fotografią, prowadzi zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Założyła Światłoczułą – autorską pracownię plastyczno-fotograficzną. Lubi Beskid Niski.


ZOBACZ POZOSTAŁE SPOTKANIA Z CYKLU 10+ SZTUKA

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję