Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo
Pożegnanie z wystawą

Pożegnanie z wystawą

Pożegnanie z wystawą

Muzeum  im. Emeryka Hutten-Czapskiego

ul. Piłsudskiego 12, 31-109 Kraków
02-03.09.2016
piątek-sobota
bilety
Stanisław i Teofila Wyspiańscy kupiliby bilet na wystawę z 10-procentową zniżką. Teodora i Jan Matejkowie dostaliby aż 30 procent rabatu. Jadwiga i Józef Mehofferowie weszliby za złotówkę. Im dłużej jesteście parą, tym większą dostaniecie zniżkę!
Żegnamy się z ekspozycją "Miłość rosła wraz z upływem czasu", opowiadającą o założycielach Muzeum im. Emeryka Hutten-Czapskiego, udzielając parom zniżki tak wysokiej, jak długi jest ich staż.

Aby ją uzyskać, wystarczy w piątek i sobotę 2 i 3 września pokazać w kasie muzeum jakikolwiek "dowód" wspólnego życia, np. datę wygrawerowaną na obrączce, wypisaną na ślubnym zaproszeniu lub zdjęciu.

Jeśli będzie to poniżej 10 lat – proponujemy 10 procent rabatu od ceny biletu. 11-20 lat to odpowiednio 20 procent, 21-30 lat – 30 procent, 31-40 lat – 40 procent, a pary z większym stażem wejdą za złotówkę.

Ponadto w piątek o godz. 17.00 historię małżeństwa Czapskich i ich kolekcji numizmatycznej przybliży kurator ekspozycji Mateusz Woźniak.

W niedzielę, w ostatnim dniu wystawy, można ją oglądać za darmo.
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję