Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart kir Calendar Calendar Calendar Logo

Podróż w (nie)znane

Rafał Malczewski (1892-1965), Pejzaż z cyklu "Centralny Okręg Przemysłowy", 1938 rok, fragment

Podróż w (nie)znane

Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
24.08.2017
czwartek
10:30 - 12:00
bilety
Podróże fascynują. Lubimy wyjeżdżać, zwiedzać, poznawać nowe miejsca. Wówczas odpoczywamy, ale także uczymy się i odkrywamy różnorodność świata.
Dawniej, gdy każda podróż była wydarzeniem wymagającym szczególnych przygotowań, ta rozmaitość była bardziej zaskakująca i przez to bardziej pociągająca niż dziś. Podczas warsztatów spróbujemy dowiedzieć się, jaki wpływ miały podróże i relacje dawnych podróżników na miejsce, w którym obecnie żyjemy.

Prowadzenie: Blanka Dudek - artystka, doktorantka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Absolwentka Wydziału Malarstwa oraz studiów podyplomowych w zakresie edukacji plastycznej. Prowadzi zajęcia artystyczne dla dzieci i dorosłych. Zajmuje się malarstwem i rysunkiem. Bierze udział w licznych wystawach, konkursach i plenerach.

WARSZTATY DLA DZIECI I RODZIN (7-10 lat)
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję