Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo
Poczuj sztukę wszystkimi zmysłami

Poczuj sztukę wszystkimi zmysłami

Poczuj sztukę wszystkimi zmysłami

Galeria Sztuki Polskiej XIX w. w Sukiennicach

Rynek Główny 3, 31-042 Kraków
19.11.2016
sobota
15:00
bilety
Podczas warsztatów będziemy poznawać za pomocą słuchu, dotyku, zapachu i smaku sztukę pokazywaną w Galerii Sztuki Polskiej XIX wieku w Sukiennicach.
Dzięki temu dobrze znane dzieła zyskają nowy wymiar. Staną się również inspiracją do wykonania przez uczestników płaskorzeźb z materiałów, które kojarzą się bardziej ze sztuką kulinarną niż z działaniami artystycznymi.
  • Zajęcia trwają od godz. 15.00 do 17.00
  • Wstęp: 20 zł
    Liczba miejsc ograniczona. Konieczna rezerwacja: rezerwacja@mnk.pl  lub 12 433 54 44 (czynne w godz. 9.00-15.00 w dni powszednie)

Prowadzenie: Hiacynta Sowa - absolwentka edukacji artystycznej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, z wykształcenia magister sztuki. Z pasją realizuje się w malarstwie sztalugowym, fotografii i ceramice.

Zobacz inne warsztaty dla dorosłych


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję