Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart kir Calendar Calendar Calendar Logo

Plecak pełen sztuki

fot. Karol Kowalik - Pracownia Fotograficzna MNK

Plecak pełen sztuki

Muzeum Stanisława Wyspiańskiego

pl. Sikorskiego 6, 31-115 Kraków
04.06.2017
niedziela
11:00 - 14:00
bilety
Już czerwiec, tuż za progiem niecierpliwie czeka lato, a z nim rzeka, słońce, morze, góry... Już teraz warto zaplanować wakacje i do plecaka spakować porcję dźwięków, wrażeń, a może także zapachów.
Zapraszamy do letniego spaceru po lesie sztuki. Sprawdzimy, kto tak stuka pośród drzew, podsłuchamy, o czym nad rzeką plotkują praczki, dowiemy się, jaką roślinę polubiły motyle i kto odpoczywa nad brzegiem jeziora.

Zrobimy pocztówki piękne jak obrazy i spakujemy plecak pełen sztuki!

Prowadzenie:
Weronika Moskwa – studentka historii sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego, edukatorka muzealna. Pasjonuje się sztuką XIX wieku w każdym wydaniu. Entuzjazm dla pracy twórczej z dziećmi i młodzieżą wyraża także w fotografii.

Agnieszka Bajorska – studentka kulturoznawstwa Akademii Ignatianum w Krakowie, animatorka kultury z przygotowaniem pedagogicznym oraz animatorka zabaw dziecięcych. Miłośniczka kultury ludowej, lubiąca brudzić się gliną. Energię do życia czerpie z przebywania wśród dzieci, a doświadczenie w pracy z najmłodszymi odbiorcami kultury zdobywała podczas współpracy z różnymi domami kultury i klubami dla dzieci oraz Akademią Dziecięcą Ignatianum.

KONIK MUZEALNY - to cykl warsztatów weekendowych odbywających się w kilku oddziałach MNK. Uczestnicy mają okazję odkrywać tajemnice muzealnych galerii, ucząc się i bawiąc równocześnie, gdyż formuła zajęć przypomina nieco grę terenową.
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję