Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

PEWNEGO DNIA W MUZEUM – KONKURS NA KOMENTARZ

PEWNEGO DNIA W MUZEUM – KONKURS NA KOMENTARZ

02.03.2021
wtorek

PEWNEGO DNIA W MUZEUM – KONKURS NA KOMENTARZ

Na wystawie MOC MUZEUM w Muzeum Narodowym w Krakowie można nie tylko patrzeć, ale i wypowiadać się! Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na najciekawszy komentarz do obrazu Tadeusza Kantora, który możecie zobaczyć na MOCY.
Zdjęcie: Tadeusz Kantor, Pewnego wieczoru weszła do mojego pokoju infantka Velázqueza (po raz drugi), 1990, depozyt / Tadeusz Kantor © Maria Kantor & Dorota Krakowska / Fundacja im. Tadeusza KantoraPewnego dnia wszedł do muzeum obraz Tadeusza Kantora. Byli na nim nagi mężczyzna przed sztalugą oraz infantka z obrazu Diego Velázqueza. Kim są te postaci? Co tak naprawdę wydarzyło się między nimi? Jakie wrażenie robi na nas obraz? Jakie wspomnienia przywołuje?

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać nam komentarz do obrazu Tadeusza Kantora pt. „Pewnego wieczoru weszła do mojego pokoju infantka Velázqueza (po raz drugi)” oraz swoje imię i nazwisko. Obraz reprodukujemy obok tekstu, na żywo można go zobaczyć na wystawie MOC MUZEUM. Komentarz powinien w sposób bezpośredni lub metaforyczny odnosić się do obrazu i nie przekraczać 1000 znaków (razem ze spacjami). W konkursie liczy się kreatywność, oryginalność i poprawność językowa.

Regulamin konkursu: 

Komentarze ślijcie na adres: pewnegodnia@mnk.pl

Nadsyłanie zgłoszeń: do 10 marca 2021 roku

Ogłoszenie wyników: 12 marca 2021 roku
Słowa kluczowe: konkurs, Kantor, MOC MUZEUM
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję