Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Pawilon Francuskiego Kina Letniego: Zazdrość, David Foenkinos i Stéphane Foenkinos

Pawilon Francuskiego Kina Letniego: Zazdrość, David Foenkinos i Stéphane Foenkinos

MNK Czapscy

ul. Piłsudskiego 12, 31-109 Kraków
12.09.2020
sobota
19:30
wstęp wolny
Zapraszamy do Pawilonu Kina Letniego. W sobotnie wrześniowe wieczory będziemy czekać na Was w Pawilonie Józefa Czapskiego. Przed każdym z seansów zostanie wygłoszone słowo wstępne. Pokazy filmowe zrealizowane dzięki współpracy Instytutu Francuskiego, Muzeum Narodowego w Krakowie oraz kawiarni „Petite France”. 

Wstęp wolny – rezerwacja obowiązkowa. W razie deszczu projekcje się nie odbędą.

Pawilon Francuskiego Kina Letniego / Le Pavillon estival du cinéma français!

12/09, 19:30 Zazdrość, 2017, reż. David Foenkinos i Stéphane Foenkinos, z udziałem: Karin Viard, Dara Tombroff, Anne Dorval, Thibault de Montalembert, Bruno Todeschini

Nathalie Pêcheux jest rozwiedzioną nauczycielką. Kobieta z kochającej osoby staje się nagle zazdrosna o wszystkich wokół - jej pierwszym celem jest jej urocza 18-letnia córka Mathilde. Wkrótce jej chorobliwa zazdrość rozszerzy się na przyjaciół, kolegów, a nawet sąsiadów.

===
Szanowni Państwo,
dokładamy wszelkich starań, aby udział w wydarzeniach organizowanych w Muzeum Narodowym w Krakowie był dla Państwa i dla nas w pełni bezpieczny. Dlatego liczba osób na każdym wydarzeniu jest limitowana.

W wydarzeniu można wziąć udział po wcześniejszej rezerwacji mailowej:
rezerwacja@mnk.pl lub telefonicznej: 12 433 57 44. Rezerwacje przyjmowane są do dnia roboczego poprzedzającego dzień wydarzenia do godz. 15.00.

Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny. W przypadku, gdy nie wszystkie miejsca zostaną wcześniej zarezerwowane, dopuszczalne jest wzięcie udziału w wydarzeniu bez rezerwacji. W takiej sytuacji zostaną Państwo poproszeni o podanie danych osobowych i kontaktowych.

REGULAMIN UCZESTNICZENIA W WYDARZENIACH

Prosimy o zachowanie dystansu społecznego co najmniej 2 m i zajmowanie przygotowanych miejsc
siedzących. Podczas wydarzeń organizowanych w ogrodach i na dziedzińcach MNK zalecamy zakrywanie ust i nosa maseczką, chustą bądź przyłbicą w sytuacji niezachowania ww. dystansu.
Wszelkie informacje o wydarzeniach należy śledzić na facebookowym fanpage’u MNK (@muzeum.narodowe.krakow) oraz na stronie www.mnk.pl

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję