Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

O czym krzyczy miasto?

O czym krzyczy miasto?

MNK Sukiennice

Rynek Główny 3, 31-042 Kraków
07.02.2015
sobota
10:30 - 12:00
bilety
Co podoba Wam się w Waszym mieście? Co chcielibyście zmienić? Z czym kojarzy Wam się reklama? Warsztaty o reklamie w przestrzeni miejskiej przeznaczone dla dzieci w wieku 10-13 lat.
Spróbujemy zbadać, jakie komunikaty wysyła do nas miasto. Poznamy różne przykłady zagospodarowania przestrzeni miejskiej i zastanowimy się, czy jest w niej również miejsce dla sztuki? Każdy z nas będzie miał okazję zaprojektować swój własny billboard.

Prowadzenie: Agnieszka Fluder – absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, pracownik Sekcji Edukacji MNK, zajmuje się sztuką wideo, działaniami multimedialnymi oraz grafiką komputerową, prowadzi zajęcia edukacyjne dla dzieci.

ZOBACZ POZOSTAŁE  WARSZTATY W CYKLUKontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję