Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart kir Calendar Calendar Calendar Logo

Niech żyje komiks! - warsztaty rodzinne

fot. Jakub Płoszaj - Pracownia Fotograficzna MNK

Niech żyje komiks! - warsztaty rodzinne

Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
21.07.2018
sobota
11:30 - 13:30
bilety
Skąd się wziął komiks? Gdzie i dlaczego jest potrzebny? I najważniejsze: co Ty możesz zrobić dla komiksu?

Warsztaty pozwolą nam zetknąć się z komiksem poprzez praktyczne działanie, które uzupełni wiedzę zdobytą podczas wizyty w przestrzeni wystawy "Teraz komiks!". Takie połączenie to klucz do zrozumienia, że każdy z nas potrzebuje historii obrazkowych. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w wielu kreatywnych ćwiczeniach z zakresu tworzenia komiksu.

Obawiasz się, że nie umiesz rysować? Liczymy na chęci, nie na talent! Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych!

Prowadzenie:

  • Patryk Lutrzykowski – absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku (Krytyka Artystyczna) i Politechniki Koszalińskiej (Wzornictwo – Komunikacja Wizualna). Wielki pasjonat komiksu, fotografii, ilustracji, kina i gier fabularnych. Organizator warsztatów i eventów komiksowych (np. Maraton Komiksowy 8h!). Współzałożyciel grupy TuKomiks.

  • Jan Wiśniowolski – zawodowo grafik i UX designer w jednej z krakowskich firm IT, z zamiłowania rysownik. Czytaniem i rysowaniem komiksów zajmuje się od dziecka. Po godzinach para się game designem. Organizator warsztatów i eventów komiksowych (np. Maraton Komiksowy 8h!). Współzałożyciel grupy TuKomiks.

Wstęp: 10 zł
Spotkanie ma charakter otwarty. Uczestnicy (preferowany wiek dzieci 4-10 l.) mogą włączyć się do zabawy w godz. 11:30-13:00.
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję