Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

“Mozaikowe lato w mieście” - warsztaty plastyczne dla dzieci i dorosłych!

“Mozaikowe lato w mieście” - warsztaty plastyczne dla dzieci i dorosłych!

22.08.2020
sobota
16:00
bilety
ArtSfera przy dawnym hotelu Cracovia, ul. Focha 1
Lato, słońce, Kraków, kino, cukiernia, kawiarnia, spacer i hotel! Brzmi jak przepis na dobre wakacje, tak samo dzisiaj, jak i pół wieku temu. Wspomnienia składają się z pojedynczych wydarzeń. Podobnie mozaika, którą tworzy zestawienie maleńkich elementów składających się niekiedy w niesamowitą całość. Lato się kończy, ale wspomnienia mogą zostać z nami dłużej. W czasie warsztatów zainspirujemy się mozaikami zdobiącymi dawny hotel Cracovia.  

Grupa docelowa: dzieci i dorośli

Prowadzenie: Joanna Kołek - pracuje w Dziale Edukacji MNK, z wykształcenia filozofka i kulturowczyni. Ma słabość do secesji, Wyspiańskiego, sztuki użytkowej oraz kultur krajów Europy Wschodniej, Kaukazu i Azji Centralnej, gdzie mogła zobaczyć mnóstwo mozaik.

Wstęp: 10 zł, obowiązuje rezerwacja mailowa: rezerwacja@mnk.pl lub telefonicznej: 12 433 57 44; bilety można zakupić również on-line.
Słowa kluczowe: warsztaty, edukacja, artsfera
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję