Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

MNK dołączyło do programu #zwiedzajKraków

MNK dołączyło do programu #zwiedzajKraków

05.10.2020
poniedziałek
Muzeum Narodowe w Krakowie wspiera turystykę lokalną i bierze udział w Program #zwiedzajKrakow, element kampanii promocyjnej „Kraków nieodkryty", ma na celu zaaktywizowanie lokalnej gospodarki poprzez zachęcenie mieszkańców i turystów do korzystania z bogatej oferty firm krakowskich.
Program zakłada wspólną partycypację instytucji publicznych i przedsiębiorców w zaoferowaniu usług i produktów z rabatem mieszkańcom Krakowa posiadającym Kartę Krakowską lub Krakowską Kartę Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem tzw. Kartę "N" lub Krakowską Kartę Rodzinną 3+ oraz turystom w ramach Karty #zwiedzajKrakow.

Program ruszył 1 lipca i potrwa do 31 października br.

Z kartą wydawaną przez Urząd Miasta Krakowa można wchodzić do galerii stałych Muzeum Narodowego w Krakowie z 20 procentową zniżką.

Regulamin Programu #zwiedzajKrakow realizowanego w ramach kampanii promocyjnej Kraków nieodkryty znajduje się tutaj.
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję