Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Marki Radia Kraków dla dwóch wystaw MNK

fot. Marek Lasyk - Radio Kraków

Marki Radia Kraków dla dwóch wystaw MNK

W poniedziałek 15 lutego w Studiu im. Romany Bobrowskiej w Radiu Kraków odbyła się uroczystość wręczenia nagród przyznawanych przez tę rozgłośnię wybijającym się wydarzeniom kulturalnym – za rok 2015.
W ubiegłym roku Muzeum Narodowe w Krakowie otrzymało aż dwie Marki Radia Kraków - w czerwcu za wystawę "Ottomania. Osmański orient w sztuce renesansu", a w grudniu za ekspozycję "Modna i już! Moda w PRL”, którą wciąż można oglądać w Gmachu Głównym MNK.Nagrody odebrali kuratorzy docenionych wystaw: Michał Dziewulski oraz Joanna Regina Kowalska w towarzystwie Dyrektor Zofii Gołubiew, która zakończyła swoją kadencję 31 grudnia 2015 roku, oraz obecnego Dyrektora MNK Andrzeja Betleja.

Uroczystość uświetnił spektakl radiowy "Dymna, Dymna" w wykonaniu Anny Dymnej, która uhonorowana została radiową nagrodą im. Romany Bobrowskiej.
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję