Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Łempicka – zmiany organizacyjne

Łempicka – zmiany organizacyjne

MNK Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
09.01.2023
poniedziałek
Mając na uwadze duże zainteresowanie wystawą „ŁEMPICKA”, które ogromnie nas cieszy i za które dziękujemy oraz chcąc usprawnić i uprzyjemnić Państwu zwiedzanie wystawy, chcielibyśmy przekazać kilka informacji organizacyjnych i poinformować o zmianach, które zdecydowaliśmy się wprowadzić w ostatnich miesiącach trwania wystawy:
  1.  Godziny otwarcia wystawy zostają wydłużone od 7 marca do końca jej trwania, czyli 12 marca. Wystawę można odwiedzać codziennie do godziny 20.00. UWAGA! od 10 do 12 marca kasy będą czynne do godz. 18.00. Zmiana nie dotyczy pozostałych ekspozycji w Gmachu Głównym.
  2.   Zachęcamy do wykorzystania już zakupionych przez Państwa biletów. Ze względu na pozostały czas trwania wystawy, tj. do 12 marca 2023 roku i duże zainteresowanie nią, prosimy o nieodkładanie wizyty na ostatni moment.
  3.  W związku z dużą ilością zakupionych i niewykorzystanych biletów możliwość ich zakupu przez Internet zostaje zakończona od dnia 1 marca 2023 roku. Bilety wciąż będzie można w kasie Muzeum w Gmachu Głównym.
  4. Ze względu na dużą liczbę już zgłoszonych rezerwacji grupowych, w celu usprawnienia  zwiedzania wystawy zrezygnowaliśmy z  możliwości rezerwacji zwiedzania. Grupy, które już  dokonały rezerwacji, będą obsługiwane bez zmian, co oznacza, że będą zwiedzać wystawę o konkretnych godzinach, z pominięciem oczekiwania w kolejce. 
  5. Na wystawie obowiązują limity zwiedzających ze względu na wymogi konserwatorskie oraz ochronę prezentowanych obiektów, jak również komfort i bezpieczeństwo zwiedzających, co powoduje tworzenie się kolejek przed wejściem na ekspozycję.
  6. Średni czas oczekiwania na wystawę wynosi około 3 godzin, jednak może się wydłużyć. Obsługa informuje o tym na bieżąco. W związku z tym prosimy o uwzględnienie dodatkowego czasu podczas planowania wizyty w muzeum.

Prosimy o wyrozumiałość, dokładamy starań, aby zapewnić wszystkim Państwu możliwość zwiedzania wystawy w komfortowych warunkach, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo dzieł.

 

Słowa kluczowe: Łempicka
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję