Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart kir Calendar Calendar Calendar Logo

Kulturalny Bilet Wolontariusza

Kulturalny Bilet Wolontariusza

Muzeum Stanisława Wyspiańskiego

pl. Sikorskiego 6, 31-115 Kraków
07.12.2016
środa
wstęp wolny
5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, z tej okazji 62 instytucje kultury z 12 miast zapraszają do siebie Wolontariuszy w ramach I edycji Kulturalnego Biletu Wolontariusza.

Na chętnych czeka ponad 2000 propozycji, wśród których znajdują się bilety na koncerty, przedstawienia teatralne, wystawy, wstęp do muzeów. Kulturalny Bilet Wolontariusza to projekt dedykowany wszystkim Wolontariuszom, zarówno tym działającym w ramach instytucji kultury, jak i angażującym się w innych obszarach.

W I edycji akcji biorą udział 62 instytucje kultury z 12 miast, Wolontariusze do dyspozycji mają ponad 2000 biletów, akcja trwa od 3 do 12 grudnia.

Program wydarzeń w MNKJak się zarejestrować?
Chcąc skorzystać z Kulturalnego Biletu Wolontariusza, należy wejść na stronę www.wolontariatwkulturze.pl. W zakładce "Rejestracja dla wolontariuszy" wystarczy wypełnić formularz i wybrać ofertę (jedna osoba może skorzystać z kilku ofert).
Decyduje kolejność zgłoszeń – liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji na www.wolontariatwkulturze.pl
Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.
Zapraszamy do oznaczania się #wolontariatwkulturze


Organizatorzy: Narodowe Centrum Kultury, Centrum Myśli Jana Pawła II, Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy.
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję