Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Księżycowa animacja poklatkowa

Jan Marcin Szancer, Projekt ilustracji do książki Wandy Chotomskiej "Abecadło krakowskie", fragment

Księżycowa animacja poklatkowa

MNK Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
28.07.2017
piątek
10:30 - 12:00
bilety
Poznamy pewnego astronoma, który już w dzieciństwie marzył o tym, by po drabinie wejść na księżyc. Zajrzymy do jego starych XVII-wiecznych ksiąg, które własnoręcznie ilustrował, ukazując swoje zaskakujące odkrycia dotyczące map nieba, księżyca i urządzeń badawczych.
WARSZTATY DLA DZIECI 8-12 lat

Następnie dowiemy się, jak dziś za pomocą animacji poklatkowej możemy podzielić się tą historią, w jaki sposób o niej opowiedzieć innym i sprawić, by o niej pamiętano. Wspólnie stworzymy animację, będziemy pracować nad scenariuszem, scenografią i plastelinowymi postaciami, by następnie wszystko „wprawić w ruch'” przed obiektywem aparatu.

Prowadzenie:

Agnieszka Fluder - absolwentka Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Malarstwa w Pracowni Interdyscyplinarnej. Zajmuje się wideo, multimediami i działaniami w przestrzeni, eksperymentuje z ruchem oraz dźwiękiem. Prowadzi zajęcia edukacyjne, tworzy, projektuje.

Bartosz Wajer - zajmuje się fotografią eksperymentalną, animacją, malarstwem, jest także autorem interdyscyplinarnych projektów. Absolwent Wydziału Grafiki krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Mieszka i pracuje w Krakowie.
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję