Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Krakowskie jasełka z szopką - przedstawienie kukiełokowe

Krakowskie jasełka z szopką - przedstawienie kukiełokowe

MNK Mehoffer

ul. Krupnicza 26, 31-123 Kraków
20.01.2019
niedziela
16:00
bilety

Krakowskie jasełka z szopką - przedstawienie kukiełokowe

Krakowianka, która w dzień własnego ślubu gotuje karpiele, Góral, któremu pchły zjadły portki, żydówka, która uwielbia marcepan i Twardowski, który strasznie się przechwala. Wszyscy w jednym miejscu!
Jeśli chcecie ich spotkać i w dodatku nie boicie się groźnego diabła, złego króla Heroda, albo skrzekliwej czarownicy koniecznie przybądźcie na jasełka. Wyjątkowe, bo tradycyjne i bardzo krakowskie. Dzięki nim przekonacie się, że Jezus przyszedł na świat w barwnym pałacu, a Betlejem znajduje sie bardzo blisko krakowskiego rynku.

Wykonanie: Anna Malik, Rozalia Malik, Andrzej Malik, Cecylia Malik, Anielka Zalewska, Adaś Oleksy

Rodzina Malików  - to rodzina artystów od pokoleń związana z Krakowem i jego tradycjami - jest wśród nich m.in. zwyczaj tworzenia szopek krakowskich.

Ważne informacje:
  • Na jasełka zapraszamy przede wszystkim do rodziny z dziećmi w wieku od 4 - 10  lat
  • Przedstawienie nie wymaga rezerwacji, liczba miejsc ograniczona
  • Wstęp: 1 zł od osoby
  • Bilety: www.bilety.mnk.pl
Informacja: Centrum Informacji i Rezerwacji MNK: rezerwacja@mnk.pl lub tel. (12) 433 57 44 (czynne w godz. 9.00–16.00 w dni powszednie).

Słowa kluczowe: Jasełka
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję