Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Kraków – szlakiem zbrodni i występku

fot. Mateusz Szczypiński - Pracownia Fotograficzna MNK

Kraków – szlakiem zbrodni i występku

MNK Szołayscy

pl. Szczepański 9, 31-011 Kraków
30.06.2018
sobota
10:30 - 13:00
bilety
W Krakowie od wczesnego średniowiecza popełniano zbrodnie, z których wielu nie wyjaśniono do dziś, a ich sprawcy pozostali bezkarni.

Do najgłośniejszych z nich doszło w miejscach przez wielu na co dzień uczęszczanych. Tłumnie odwiedzane, kryją w sobie mroczne tajemnice. Podczas spaceru odwiedzimy te miejsca i opowiemy historię najsłynniejszych zbrodni i występków tam popełnionych. Wśród nich: kościół Mariacki, kościół Franciszkanów, Pałac Wielopolskich czy Kamienicę pod Rakiem. Zajrzymy również do zaułków na co dzień trudno dostępnych oraz poznamy życie dawnego Krakowa od nieco innej, kryminalnej strony.

Prowadzenie: Joanna Świtała

Uwaga! dla uczestników powyżej 18 roku życia

Rozpoczęcie spaceru: Kamienica Szołayskich, pl. Szczepański 9 wystawa "Kraków 1900" udział 10 zł  Konieczna wcześniejsza rezerwacja: rezerwacja@mnk.pl lub tel. 12 43 35 744 (czynne w dni powszednie w godz. 9:00-16:00)

Słowa kluczowe: spacer, Kraków 1900
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję