Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart kir Calendar Calendar Calendar Logo

Konferencja: Uczeń Muzeum w Nowym Systemie Edukacji

Konferencja: Uczeń Muzeum w Nowym Systemie Edukacji

Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
26.11.2018
poniedziałek
10:00 - 15:00

Konferencja: Uczeń Muzeum w Nowym Systemie Edukacji

Oddział Małopolski Stowarzyszenia Muzealników Polskich organizuje coroczną konferencję muzealną. W 2017 roku spotkaliśmy się w Muzeum Lotnictwa Polskiego, by rozmawiać o działaniach edukacyjnych w muzeach na rzecz seniorów. Na tegorocznej konferencji chcielibyśmy przedyskutować wyzwania, przed jakimi stoją muzea w kontekście wprowadzonej reformy szkolnictwa i nowych podstaw programowych.
Do udziału w konferencji zapraszamy pracowników muzealnych działów edukacyjnych, pracowników muzeów odpowiedzialnych za kreowanie i finansowanie programów edukacyjnych, także zaprzyjaźnionych i współpracujących z muzeami nauczycieli i dydaktyków.

Poniżej przedstawiamy wstępny program konferencji. Planowane są dwa referaty wprowadzające i cztery segmenty dyskusyjne. Celem tych ostatnich jest swobodna rozmowa i wymiana opinii na istotne zagadnienia dotyczące edukacji muzealnej. 


PROGRAM KONFERENCJI
Słowa kluczowe: Konferencja, SMP
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję