Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo
Kadr za kadrem. Foto-wyprawa (cz. 1 #foto_dziennik z podróży)

Kadr za kadrem. Foto-wyprawa (cz. 1 #foto_dziennik z podróży)

Kadr za kadrem. Foto-wyprawa (cz. 1 #foto_dziennik z podróży)

Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
25.08.2017
piątek
11:00 - 14:00
bilety
Warsztaty fotograficzne, do których inspiracji poszukamy nie tylko na wystawie, ale i w sobie. W czasie warsztatów zastanowimy się, czy fotografia jest sztuką i czy ma coś wspólnego z naszym dziedzictwem kulturowym.
Porozmawiamy o tym, co to znaczy być fotografem podróżnikiem, jak istotne jest bycie uważnym i otwartość oraz jak dzięki tym cechom ciekawie fotografować. Spróbujemy też się zastanowić jaki to, co nas otacza i co dostrzegamy, ma wpływ na to, jak widzimy siebie. My sami zamienimy się w odkrywców.

A fotografia stanie się pretekstem do podróży zarówno przez wystawę #dziedzictwo i zakamarki Muzeum Narodowego w Krakowie, jak i nasze doświadczanie świata. Koniecznie zabierz ze sobą aparat fotograficzny!

Prowadzanie: Magdalena Guzik - studiowała fotografię w Warszawskiej Szkole Fotografii. Jest również absolwentką filologii polskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizuje się w fotografii dokumentalnej i portretowej. Założyła pracownię FOTOCZUŁA. W fotografii lubi światło zastane. Podróżuje nieśpiesznie.

WARSZTATY DLA MŁODZIEŻY (12-16 lat)
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję