Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo
Cykl: Koncerty w MNK

IMIENINY JÓZEFA MEHOFFERA oraz POWITANIE WIOSNY

Cykl: Koncerty w MNK
IMIENINY JÓZEFA MEHOFFERA oraz POWITANIE WIOSNY

MNK Mehoffer

ul. Krupnicza 26, 31-123 Kraków
19.03.2022
sobota
11:00
bilety
19 marca 2022 r. (sobota)
DOM JÓZEFA MEHOFFERA - oddział Muzeum Narodowego w Krakowie
ul. Krupnicza 26
godziny otwarcia 10.00 – 18.00
wstęp do muzeum w dniu wydarzenia 5 zł

Każdy odwiedzający Dom Mehoffera w dniu wydarzenia otrzyma miły
upominek.

PROGRAM

godz. 11.00 – Beata Studziżba-Kubalska – oprowadzanie kuratorskie

godz. 13.00 – Anna Buda* – wiosenny recital skrzypcowy „W salonie u Mehofferów”, w programie:

Jan Sebastian Bach - Partita d- moll na skrzypce solo no.2 BWV 1004

Eugène Ysaÿe - Sonata na skrzypce solo no.2 ' Obsession' op.27

godz. 14.00 – Agnieszka Kuźma – zwiedzanie z edukatorem MNK

Ilość miejsc ograniczona, na oprowadzania obowiązuje rezerwacja w Centrum Informacji i Rezerwacji MNK: rezerwacja@mnk.pl lub tel. 12 43 35 744 (czynne w godz. 9:00–16:00 w dni powszednie).

W przypadku niewykupienia biletu do 15 minut przez wydarzeniem rezerwacja zostanie anulowana, bilet można ponownie wykupić na miejscu w kasie.

*Anna Buda współpracowała z wieloma orkiestrami, muzykami, również jako lider, solistka w najsławniejszych salach, jak Berliner Philharmoniker, Vienna Musikverein, New World Center w Miami, Adrienne Arsht Center for the Performing Arts, Santory Hall w Tokio, Elbphilharmonie w Hamburgu, United Nations Human Rights Hall w Genevie, Monte Carlo Opera House, Luxembourg Philharmonie, Dresden Kulturpalast, Calouste Gulbenkian Foundation w Lisbonie, NOSPR w Katowicach, NFM we Wrocławiu, ICE Congress Center w Krakowie i w wielu innych.

Ukończyła Studia Magisterskie w klasie skrzypiec Profesora Mieczysława Szlezera na Akademii Muzycznej w Krakowie. Od 2021 solistka sekcji drugich skrzypiec w Operze Krakowskiej. Od 2021 studentka Hochschule fur Music Wurzburg w klasie skrzypiec Michaela Szykulskiego.

Słowa kluczowe: imieniny Jozefa, Dom Mehoffera
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję