Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

II Ogólnopolski Konkurs Indywidualności Muzycznych ATMA - 2017

fot. Pracownia Fotograficzna MNK

II Ogólnopolski Konkurs Indywidualności Muzycznych ATMA - 2017

MNK Szymanowski

ul. Kasprusie 19, 34-500 Zakopane
23.04.2017
niedziela
II Ogólnopolski Konkurs Indywidualności Muzycznych ATMA - 2017 to wydarzenie zorganizowane przez Agencję Koncertowo-Wydawniczą Castello w celu znalezienia wybijających się indywidualności wśród młodych instrumentalistów, specjalizujących się w grze na fortepianie, gitarze, skrzypcach, altówce oraz wiolonczeli.
Konkurs przeznaczony jest zarówno dla uczniów kształcących się w państwowych bądź prywatnych szkołach muzycznych jak i dla młodzieży uczącej się poza systemem szkolnictwa. Dowolność programowa, ograniczona jedynie ramami czasowymi stwarza przestrzeń do prezentacji ciekawego, zgodnego z osobowością wykonawcy repertuaru.

Na podstawie nadsyłanych do I etapu nagrań audio-video, jury wyłoni czterech finalistów których prezentacje odbędą się 23.04.2017 w Muzeum Karola Szymanowskiego w Willi Atma w Zakopanem.
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję