Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart kir Calendar Calendar Calendar Logo

Dziwnych zdarzeń apogeum w Europeum

Cykl: Zagraj w muzeum – gra w przestrzeni wystawy
Dziwnych zdarzeń apogeum w Europeum

Muzeum Stanisława Wyspiańskiego

pl. Sikorskiego 6, 31-115 Kraków
16.10.2019
środa
18:00
bilety

Cykl: Zagraj w muzeum – gra w przestrzeni wystawy
Dziwnych zdarzeń apogeum w Europeum

"A gdyby wystawa stała się terenem gry? A zwiedzający jej bohaterami, którzy ratują muzeum przed mniejszymi lub większymi zagrożeniami? Zapraszamy do zupełnie innego niż zazwyczaj zaznajamiania się z galeriami i wystawami. Liczyć się będzie refleks i spostrzegawczość. Gra trwa 45 minut, zapraszamy grupy 2-, 3-osobowe, ale można też zagrać w pojedynkę."
"WIENCZYSŁAW NIESZCZEGÓLNY I TAJEMNICE BISKUPIEGO PAŁACU

Dlaczego święty Jan Jałmużnik na chwilę wstaje z grobu, a święta Maria Magdalena ma owłosione ciało? Z czego robiono farby sześćset lat temu, skąd u rzeźbionego małego Jezusa takie duże uszy i kto jako pierwszy dostał prezenty od świętego Mikołaja?
Pałac Biskupa Erazma Ciołka jest pełen zagadek, które przyciągają zarówno znawców, jak i amatorów. Pewien muzealny entuzjasta, Wieńczysław Nieszczególny, postanowił wydać broszurę poświęconą detalom najciekawszych, najbardziej frapujących dzieł z Galerii Sztuki Dawnej Polski. Jest jednak dość roztrzepany i zgubił listę z tytułami dzieł, która miała być podstawą spisu treści. Wydawca broszury liczy na Twoją pomoc!

Prowadzenie: Oliwia Matuszewska

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję