Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Sztuka na ulicach. Warsztaty o plakacie

Sztuka na ulicach. Warsztaty o plakacie

MNK Szołayscy

pl. Szczepański 9, 31-011 Kraków
20.06.2015
sobota
10:30
bilety
Chcemy powiedzieć coś bardzo ważnego, nie tylko dla nas, ale też dla szerokiego grona osób, lub zażartować i podzielić się tym żartem ze wszystkimi przechodniami? Jak to zrobić?

W trakcie warsztatów zajmiemy się kampaniami społecznymi i działaniami artystycznymi wykorzystującymi medium plakatu. Punktem wyjścia będzie historia plakatu, ale omówimy też nowe realizacje reklamowe, artystyczne i street-artowe. Wykonamy własnoręcznie plakat i wybierzemy, gdzie chcielibyśmy go umieścić.

Warsztaty odbywają się na wystawie "Grafika francuska od impresjonizmu do art nouveau"

Prowadzenie: Anna Pichura – malarka, autorka murali, pedagog, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz Otwartej Pracowni Projektowania Mody. Organizatorka wystaw i wydarzeń artystycznych (m.in. współpraca z Galerią Industra w Brnie, organizacja akcji społeczno-artystycznej GAZ na Zabłociu w Krakowie). Interesuje się sztuką współczesną z naciskiem na malarstwo, instalacje i performance.

ZOBACZ POZOSTAŁE WARSZTATY Z CYKLU