Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Dzieje się! Warsztaty o happeningu

Dzieje się! Warsztaty o happeningu

MNK Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
16.05.2015
sobota
10:30
bilety
Tym razem zajmiemy się "niematerialnymi" dziełami sztuki – takimi, które trwają tylko przez chwilę i w zasadzie nie są obiektami. Jak to możliwe?

Aby zrozumieć, czym jest happening, zbadamy związki muzyki i sztuki, wyprawimy się na pogranicza sztuki i teatru. Wykonamy też kilka ćwiczeń praktycznych, a najodważniejsi z nas będą mogli przemienić się w prawdziwych happenerów.

Warsztaty odbywają się w  Galerii Sztuki Polskiej XX wieku.

Na te zajęcia szczególnie zapraszamy dzieci w przedziale wiekowym 12-13 lat.

Prowadzenie: Anna Pichura – malarka, autorka murali, pedagog, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz Otwartej Pracowni Projektowania Mody. Organizatorka wystaw i wydarzeń artystycznych (m.in. współpraca z Galerią Industra w Brnie, organizacja akcji społeczno-artystycznej GAZ na Zabłociu w Krakowie). Interesuje się sztuką współczesną z naciskiem na malarstwo, instalacje i performance.

ZOBACZ POZOSTAŁE WARSZTATY Z CYKLU

  Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję