Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Dyrektor MNK Zofia Gołubiew laureatką nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

fot. Danuta Matloch / Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Dyrektor MNK Zofia Gołubiew laureatką nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Muzeum Narodowe w Krakowie

29.05.2014
czwartek
29 maja 2014 roku w Teatrze Stanisławowskim w Łazienkach Królewskich w Warszawie miała miejsce uroczysta gala z udziałem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdana Zdrojewskiego, członków kapituły i zaproszonych gości.
Ceremonia składała się z dwóch części - prezentacji kategorii i wręczenia nagród oraz recitalu muzycznego gwiazdy wieczoru Zbigniewa Wodeckiego z towarzyszącym mu Mitch 7 Mitch Orchestra and Choir.

Dyrektor MNK Zofia Gołubiew odebrała z rąk Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdana Zdrojewskiego statuetkę, jako wyraz honorowej nagrody Ministra za rok 2013 w kategorii ""Ochrona Dziedzictwa Kulturowego"".

Ustanowiona w 1997 roku Doroczna Nagroda Ministra przyznawana jest artystom, twórcom i animatorom kultury, jako wyraz uznania całokształtu ich działalności, lub za wybitne osiągnięcia w reprezentowanej przez nich dziedzinie.

To prestiżowe wyróżnienie pozwala Ministrowi Kultury i Dziedzictwa Narodowego na zaakcentowanie najważniejszych nurtów i zjawisk pojawiających się w polskiej kulturze, w objętym nagrodą roku, poprzez uhonorowanie osób, które je tworzą i reprezentują.
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję