Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo
Druga twarz? O maskach z różnych stron świata

Druga twarz? O maskach z różnych stron świata

fot. Mirosław Żak - pracownia fotograficzna MNK

Druga twarz? O maskach z różnych stron świata

Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
05.09.2015
sobota
10:30
bilety
Do czego służą maski? Jakie mają znaczenie? Kto i kiedy może je nosić? – na te i wiele innych pytań odpowiemy sobie w trakcie kolejnych warsztatów z cyklu 10+SZTUKA.

Przyjrzymy się różnym eksponatom na wystawie "Ottomania. Osmański Orient w sztuce renesansu" i stworzymy własną fantastyczną maskę z niekonwencjonalnych materiałów.

Prowadzenie: Anna Pichura – malarka, autorka murali, pedagog, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz Otwartej Pracowni Projektowania Mody. Organizatorka wystaw i wydarzeń artystycznych (m.in. współpraca z Galerią Industra w Brnie, organizacja akcji społeczno-artystycznej GAZ na Zabłociu w Krakowie). Interesuje się sztuką współczesną z naciskiem na malarstwo, instalacje i performance.

Wstęp: 20 zł – za jednorazowy udział w warsztatach
Rezerwacja: rezerwacja@mnk.pl  

ZOBACZ INNE WARSZTATY Z CYKLU


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję