Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart kir Calendar Calendar Calendar Logo

Druga twarz? O maskach z różnych stron świata

fot. Mirosław Żak - pracownia fotograficzna MNK

Druga twarz? O maskach z różnych stron świata

Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
05.09.2015
sobota
10:30
bilety
Do czego służą maski? Jakie mają znaczenie? Kto i kiedy może je nosić? – na te i wiele innych pytań odpowiemy sobie w trakcie kolejnych warsztatów z cyklu 10+SZTUKA.

Przyjrzymy się różnym eksponatom na wystawie "Ottomania. Osmański Orient w sztuce renesansu" i stworzymy własną fantastyczną maskę z niekonwencjonalnych materiałów.

Prowadzenie: Anna Pichura – malarka, autorka murali, pedagog, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz Otwartej Pracowni Projektowania Mody. Organizatorka wystaw i wydarzeń artystycznych (m.in. współpraca z Galerią Industra w Brnie, organizacja akcji społeczno-artystycznej GAZ na Zabłociu w Krakowie). Interesuje się sztuką współczesną z naciskiem na malarstwo, instalacje i performance.

Wstęp: 20 zł – za jednorazowy udział w warsztatach
Rezerwacja: rezerwacja@mnk.pl  

ZOBACZ INNE WARSZTATY Z CYKLU


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję