Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Do dzieła! - cykl popołudniowych spotkań dla dzieci

Do dzieła! - cykl popołudniowych spotkań dla dzieci

MNK Muzeum Czartoryskich

ul. Pijarska 15, 31-015 Kraków
24.10.2017
wtorek
16:45
bilety
Dzieci i rodziców, którzy w popołudniowym biegu pomiędzy przedszkolem, szkołą a domem chcieliby przez chwilę się zatrzymać i odpocząć, zapraszamy, by zrobili to z nami w muzeum.

Raz w miesiącu, we wtorkowe lub czwartkowe popołudnie, spotkamy się w innej galerii przed dziełem, które stanie się inspiracją do swobodnej rozmowy. Za każdym razem wybór dzieła będzie dla uczestników niespodzianką. Ponieważ spotkania odbywać się będą w tygodniu, nie obejdzie się bez zadań domowych – nie damy zasnąć szarym komórkom.
A zatem, do dzieła!

Prowadzenie: Paulina Chełmecka – historyk sztuki, plastyk, asystent w dziale Zbiorów Muzeum Książąt Czartoryskich. Kilkuletni współpracownik Działu Edukacji MNK i Benedyktyńskiego Instytutu Kultury w Tyńcu. Lubi nieskrępowaną niczym twórczość dzieci.

Informacje dodatkowe:

  • Preferowany wiek uczestników: 6-10 lat
  • Czas trwania: 16:45–17:45 (1 h)
  • Liczba miejsc w grupie jest ograniczona.
  • Wymagana rezerwacja: rezerwacja@mnk.pl (czynna w dni powszednie w godz. 9.00-16.00)
  • Cena biletu: 5 zł od dziecka, opiekun – wstęp bezpłatny
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję