Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart LOGO kir Calendar Calendar Calendar Logo

Created in Poland Superbrands 2013/2014 dla MNK!

Created in Poland Superbrands 2013/2014 dla MNK!

07.03.2014
piątek

Created in Poland Superbrands 2013/2014 dla MNK!

Marka Muzeum Narodowe w Krakowie została uznana przez konsumentów za jedną z najsilniejszych na polskim rynku i otrzymała prestiżowy tytuł Created in Poland Superbrands 2013/2014.
Organizacja Superbrands jest jedyną na świecie, działającą w 87 krajach, niezależną jednostką promującą ideę brandingu. W oparciu o badania przeprowadzone na grupie 15 000 konsumentów wyróżniono polskie marki, które zbudowały najlepszy wizerunek w oczach konsumentów.

Marka Muzeum Narodowe Kraków została wyróżniona w zainicjowanej w ubiegłym roku kategorii Created in Poland Superbrands, dedykowanej markom, które powstały w Polsce. Wyróżnienie otrzymały wyłącznie marki, które były dobrze znane a jednocześnie konsumenci deklarowali skłonność do ich polecenia.