Obiekt dostępny dla niepełnosprawnych ruchowo Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo eye facebook facebookflickr flickr googleplus googleplusinstagram instagram pinterest pinterest searchsearchtwitter twitterwifi Zakaz fotografowania youtube youtube wheelchair Listgridheart kir Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Alert Calendar Calendar Calendar Logo

"Atma" - Best Place 2013!

Cykl: Koncerty w MNK
"Atma" - Best Place 2013!

Muzeum Karola Szymanowskiego w willi Atma w Zakopanem

ul. Kasprusie 19, 34-500 Zakopane
13.03.2014
czwartek

Cykl: Koncerty w MNK
"Atma" - Best Place 2013!

Muzeum Karola Szymanowskiego w willi "Atma" w Zakopanem zostało nagrodzone w kategorii "culture" w plebiscycie "Best Places" po raz pierwszy organizowanym przez portal "Local Life Zakopane".
Użytkownicy oraz redaktorzy portalu uznali, że nasz Oddział jest jednym z najlepszych miejsc na kulturalnej mapie Zakopanego.

Wyróżnienie to plasuje nas wśród tych miejsc w Zakopanem, które zapewniają turystom usługi kulturalne o najwyższym standardzie.

Mamy nadzieję, że ta nagroda przyczyni się do jeszcze większej popularności Muzeum Karola Szymanowskiego w willi  "Atma" w Zakopanem.

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję