Idź do treści strony
Dostępny dla niepełnosprawnych wzrokowo Przewijak Kawiarnia Dostępny dla niepełnosprawnych słuchowo facebook flickr googleplus instagram pinterest searchsearch twitterwifi Zakaz fotografowania youtube wheelchair Listgridheart kir Calendar Calendar Calendar Logo

ABC mody - projektujemy czasopisma

fot. Jacek Świderski - pracownia fotograficzna MNK

ABC mody - projektujemy czasopisma

Gmach Główny

al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków
30.01.2016
sobota
10:30
bilety
Warsztaty dla dzieci w wieku 6-10 lat towarzyszące wystawie |"Modna i już! Moda w PRL".
Skąd dorośli wiedzą co nosić, a co jest niemodne? Gdzie znajdują inspiracje na nadchodzący sezon, kto poradzi im, jak samodzielnie odmienić niektóre ubrania? Artykuły, wywiady, porady, zdjęcia i ilustracje - jak to wszystko zmieścić w małej gazetce? Podczas warsztatów obejrzymy przykłady czasopism nieco już pożółkłych, dowiemy się z nich, o czym marzyły nasze babcie. Samodzielnie spróbujemy stworzyć modowe czasopismo pełne naszych marzeń i fantazji.

Prowadzenie: Agnieszka Fluder - pracownik Działu Edukacji MNK, koordynuje i prowadzi zajęcia edukacyjne dla dzieci i rodzin. Absolwentka malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, zajmuje się działaniami multimedialnymi oraz projektowaniem graficznym. Współtworzy markę Fluder Torby z ręcznie malowanymi torbami.

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-10 lat
Wstęp - 5 zł
Konieczna rezerwacja: rezerwacja@mnk.pl 
Przyjmujemy tylko zapisy indywidualne, większym grupom proponujemy lekcje muzealne na wystawie "Modna i już!". Więcej informacji o lekcjach muzealnych: tel. 48 12 433 54 44 (czynne w godz. 9.00-15.00 w dni powszednie)
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce Prywatności
Akceptuję